Blog Başlık

 • Eylül 21, 2020 Erkek Bakım

  Saç bakımı dendiğinde, eskiden akla yalnızca kadınlar gelirdi değil mi? Oysa artık erkekler de saç bakımlarına oldukça özen gösteriyor. Erkek saç bakımı da artık sanıldığından daha çok önem görüyor. Saçlarının hacimli, şekilli, parlak, bakımlı olmasını yalnızca kadınlar ister sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Erkekler de bir o kadar önem veriyor, hatta bunun için düzenli olarak saç bakımı yaptıran erkeklerin sayısı hiç de az değil.

  Erkekler, kadınlar kadar sıklıkla boya yapmadığı, maşa, düzleştirici gibi ısıyla şekil veren ekipmanları pek kullanmadığı için, saçlarında kadınlarınki kadar kırık, yanık, kopma sorunu da yaşanmamaktadır; fakat matlık, dökülme, seyrelme, kepek oluşumu, kuruma ya da aşırı yağlanma sorunları onlarda da görülür ve daha sağlıklı, bakımlı, parlak saçlara sahip olmak için saç bakımlarına özen göstermeleri gerektiğinin farkına vardılar.

  O halde erkek saç bakım nasıl yapılmalı, erkek saç bakımı işlemleri nelerdir, erkek uzun saç bakımı nasıl yapılmaktadır, erkek saç bakımı püf noktaları nelerdir, bir göz atmaya ne dersiniz?

  Erkeklerde Kötü Saçlar İçin Pratik Çözümler
 • Eylül 17, 2020

  Saçlarınızı kendiniz boyamaya mı karar verdiniz? O halde, saçlarınız için en uygun boyayı bulmanıza yardımcı olacak yazımızı okumanızı öneririz.

  Saçlarınızı Boyamadan Önce Mutlaka Bilmeniz Gereken 5 Önemli Madde
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR