Rodeo Profesyonel Saç Fırçası 1028s
Rodeo Profesyonel Saç Fırçası 1028s

Rodeo Profesyonel Saç Fırçası 1028s (8690636110284)

Marka : Rodeo
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)

Rodeo Profesyonel Saç Fırçası 1028s

ADET

Artır Azalt

Rodeo Profesyonel Saç Fırçası 1028s

Günümüz de dikkat ettiğimiz çok önemsediğimiz saçlarımız yaşadığımız olumlu olumsuz birçok etkenlerden dolayı çok yıpranmaktadır. Dökülmeler, kırık, cansız, bakımsız, fön, maşa, düzleştirici gibi

çok ısıveren sık sık boyamak, yaşadığımız bölgenin iklim şartları, rüzgâr, toz, yağmur, fazla güneş ışığı olmasından çok zarar görüp etkilenmesinde önemli rol oynamaktadır. Doğal ve kozmetik ürünlerle, bakım maskeleri beraberinde birçok ürünlerle bu ihtiyacını karşılamakla daha bakımlı, canlı, parlak, güçlü, alımlı, gür, güzel saçlara sahip olmamızı sağlamaktadır. Günlük hayatımızda kendimize öz güven artması, güzel, bakımlı görünme kılık kıyafet ile birlikte bir birini tamamlayan aksesuarların yanı sıra her zaman ön planda olan saçlarımız daha fazla zamanımızı almasının karşılığında istediğimiz sonucu almamızda bu özenin karşılığıdır. Özel geceler de günler de yaşamımızın birçok anında daha fazla titizlikle kuaförlerde zaman harcadığımız bakım ve fönlerle istediğimiz güzelliği sahip olmak için önem taşımaktadır.

    Kuaförlerde kullanılan profesyonel malzemelerden birisi olan saç fırçaları bunlardan bazılarıdır aynı zamanda kendi becerimiz ile de rahatlıkla şekil vermekte bakımı için de kullanabiliriz. Saç derisinin ürettiği saç yağının koruyu özelliğinden dolayı sık sık fırçalama esnasında bu yağın bütün her alana eşit şekilde dağılarak koruyucu tabaka oluşmasında etkili olmaktadır. Birçok İnternet sitelerinde kuaför malzemesi satış site ve satış noktalarında kozmetik ürün satış noktalarında sahip olmak mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR