Markazen Topuk Bakım Kremi 35Ml
Markazen Topuk Bakım Kremi 35Ml
Markazen Topuk Bakım Kremi 35Ml
Markazen Topuk Bakım Kremi 35Ml

Markazen Topuk Bakım Kremi 35Ml (8699375049305)

Marka : Markazen
Fiyat : ₺59,90(KDV Dahil)

Markazen Topuk Bakım Kremi 35Ml

ADET

Artır Azalt

Markazen Topuk Bakım Kremi 35Ml

 

  • Üre vücudumuzun bir bileşeni ve vücuda gerekli nemi sağlayan doğal bir maddedir. Vücutta üre sıkıntısının ilk belirtisi kuru topuklu ayaklar, sertleşmiş nasırn ortaya çıkmasıdır.
  • Gliserin oksijen, karbon ve hidrojenden meydana gelen organik bir bileşiktir. Bitki yağlarından elde edilmektedir. Cİldi en doğal haliyle nemlendiren maddelerdendir. Ayak derisini iyileştirir ve yeniler. Düzenli kullanımda ayaklarda oluşan yaraları özellikle de nasır problemini giderir.
  • Ayrıca tırnaklarınıza parlaklık ve canlılık katar.
  • Olea Europoen Leaf Oil ( Zeytin Yağı) kuru ciltlerde,kuruyan ve sertleşen dizlerde, dirsekler, topuklarda besleyici ve onarıcı olarak kullanılır.
  • Ricinus Communis seed Oil,Hint Yağı, cildi yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Hint yağı antimikrobiyal etki gösterdiğinden ciltte oluşan yaralanmaların daha hızlı iyileşmesine, kaşıntı ve ağrıların daha hızlı dinmesine yardımcı olur. Hint yağında bol miktarda bulunan risinoleik yağ asidinin parçalanma ürünü olan undesilenik asit sayesinde güçlü bir fungisit özelliğine sahiptir. antifungal ilaçların toksik etkileri yoktur. Ayrıca hint yağı, içinde bulunan bolca E vitamini sayesinde kırılgan tırnakların da sağlığına kavuşmasını sağlar
  • Calendula Officinalis flover extract Aynı Sefa çiçeği, anti enflamatuvar etkisi, antioksidan görevi gören ve iyileşme evresindeki serbest oksijen radikallerinin verdiği zararı azaltan triterpenoit bileşenden oluşur. Kaşıntılı ayak mantarlarını yok etmede çok iyi gelir.
  • Chamomilla Papatyanın, egzama tedavisinde reçetesiz bir ilaç olan hidrokortizon kadar etkili olduğu kanıtlanmıştır. Cilt üzerinde oluşan mantar ve egzama hastalığının tedavisinde kullanılır.
  • Markazen Foot&Heel Care krem , üre eksikliğiyle oluşmuş çatlakları %12 üre içeren formülüyle onarırken,zengin bitkisel yağlarla hem ayaklardaki kuruluğu giderir hem tırnakları yumuşak ama güçlü yapar. Ayrıca anti fungal ve anti mikrobiyel yağlarla mantar ve diğer ayak rahatsızlıklarıyla etkin bir savaş verir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR