Eda Taşpınar Serpent Deodorant 150 Ml
Eda Taşpınar Serpent Deodorant 150 Ml

Eda Taşpınar Serpent Deodorant 150 Ml (8682711000832)

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

Eda Taşpınar Serpent Deodorant 150 Ml

ADET

Artır Azalt

Eda Taşpınar Serpent Deodorant 150 Ml

 

 

 • Serpent Deodorant Parfum, Marakeş’in Authentic Kokusu, Baştan Çıkarıcı, Sen de Büyüle Herkesi!, 150 ml (5,07 oz)

  Marka: Eda Taşpınar

  Üst notalar: Grapefruit, Kiwi, Orange

  Kalp notaları: White Flowers, Strawberry

  Alt notalar: Musk, Oakmoss

  Aile: Meyveli

  Kalıcılık: 5-6 saatte bir yenilemen tavsiye

   

  Baştan Çıkarıcı Kokular Efsanesi

   

  Miami, Tulum, Dubai, Mykonos, İbiza, St. Barth, Hawaii gibi Dünya’nın en etkileyici plajlardan ve altın renkli güneşin yıl boyu öptüğü kusursuz bronz tenden baştan çıkarıcı bir kadınlık dokunuşuyla ilham alan Eda Taşpınar’ın Büyüleyici Koku Sanatı Ritüeli… İşte aşkın, tutkunun, cazibenin, şehvetin ve iddaalı duruşun içinde saklı olduğu nadide bebeklerin doğuşu.

   

  Authentic Serpent. Kalbinde greyfurt ve kivinin yıkıcı gücüyle aşkı alevlendirip  geceye heyecan kazandıran seksi koku, çilek ve portakalın tatlı ama ekşi hazzı, bronz teninde cazibeyi doruklara ulaştıran dokunuşlara dönüştüğü authentic koku..

   

  Baştan Çıkarıcı Kokular Efsanesi

   

 • Serpent: Mandalina çiçeği, çilek, kivi ve portakalın incelikler işlenmiş meyve ve çiçek notaları sınırsız enerjiyi barındırıyor. Benliğini aydınlatan, çekici ve kendinden emin kokusuyla sen de büyüle herkesi.
 •  

 • Efsane Kokuların Sırrı: Dünyanın dört köşesinden toplanan en nadide çiçeklere ait doğal yağlar Eda Taşpınar imzasıyla ve tasarımıyla harmanlanan,  baştan çıkarıcı kokuların serüveni.
 •  

 • Authentic dokunuşlar için keşfedilmiş yeni bir serüven Serpent Deodorant, Eda Taşpınar Baştan Çıkarıcı Kokular Efsanesinin en gizli hikayelerinden biri , Aşkın gülümsetici  ve iç kıpırtıcı dokunuşlarıyla ahengi yakalayan koku..
 •  

  Baştan Çıkarıcı Kokular Deneyimi

   

  Baştan çıkarıcı kokusuyla tüm gözler üzerinde olucak ve sen de herkesi büyüleyeceksin! Serpent Deodorant authentic duyguları cezbeder:

 • Kalbinde yatan greyfurt ve kivinin yıkıcı gücüyle aşkı alevlendirip geceye heyecan kazandıran seksi koku dokunuşlarıyla ayın dolunaya dönüştüğü authentic koku..
 • Eşsiz esansiyel yağların ten ile ahenk içinde buluşmasıyla oluşan kızıl Marekeş’in en authentic kokusu…
 • Altın renkli güneşin yıl boyu öptüğü kusursuz bronz cilt, Marakeş’in authentic dokunuşlarının cazibeli ve şehvetli kokusunun kavuşması.. Dikkat herkesin gözü üzerinde olacak!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR