Eda Taşpınar Self Tanning Medium
Eda Taşpınar Self Tanning Medium
Eda Taşpınar Self Tanning Medium
Eda Taşpınar Self Tanning Medium
Eda Taşpınar Self Tanning Medium

Eda Taşpınar Güneşsiz Bronzluk Self Tanning Medium (8682711000030)

Fiyat : ₺149,99(KDV Dahil)

Eda Taşpınar Self Tanning Medium

ADET

Artır Azalt

Eda Taşpınar Güneşsiz Bronzluk Self Tanning Medium

 

 

  • “Kusursuz Bronzluğunla Herkesi Tüm Sene Büyülemen İçin Geliştirildi.”

    Sonuçlar :Orta seviyede bronz ten rengini ürünü kullandıktan birkaç saat sonra yakalayacaksın . Ürünü kullanmaya devam ettikçe renk tonun oturacak . Duş aldıktan sonra dahil ten rengini korumaya devam edeceksin .

  • Kullanımı :Açık tenliler ve orta seviye bronzluğu yakalamak isteyenler için önerilen bu ürünü , haftada üç kez kullanmak tavsiye edilir . Ürünü kullanmadan önce ölü deriyi kaldırmak için duş almanız veya peeling uygulamanız tavsiye edilir . Ürünü vücuda eşit olarak dağıtmalı ve eklem yerlerine (diz, dirsek , bilekler ) az miktarda sürmelisiniz . Saç ve tırnaklarınıza ürünün sürülmemesi gereklidir .Ürünü cilde uygularken eldiven kullanılmalı ve ürünü kullandıktan sonra ellerinizi yıkamalısınız .Kıyafetlerinizi giymeden önce cildinizin iyice kurumasını bekleyiniz . Daha koyu ten rengini yakalamak için ürünü uygulamaya devam edin veya Eda Taşpınar Güneşsiz Bronzlaştırıcı Dark’ı kullanın .

  • Uyarılar : Bu ürün güneşten koruma sağlamaz . Ürünü göz çevresine uygulamayınız . Ürünün göz ile temasından kaçınınız , göze temas durumunda bol su ile yıkayınız . Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız . Ürünü direk güneş ışığından ve aşırı sıcaktan koruyunuz .

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR