Dermal 2'li Ampul Set [Tea Tree & Hyaluronic Acid]
Dermal 2'li Ampul Set [Tea Tree & Hyaluronic Acid]
Dermal 2'li Serum Set Tea Tree & Hyaluronic Acid
Dermal 2'li Serum Set Tea Tree & Hyaluronic Acid

Dermal 2'li Serum Set Tea Tree & Hyaluronic Acid (8809647115212)

Marka : DERMAL
Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

Dermal 2'li Serum Set Tea Tree & Hyaluronic Acid

ADET

Artır Azalt

Dermal 2'li Serum Set Tea Tree & Hyaluronic Acid

Ürün bilgileri:

  • K-skıncare çay ağacı & hyaluronik asit ampulü: dermal kolajen ampul, tahriş olmuş cildi yatıştırmaya, beslemeye ve yağ ve ph dengesini kontrol etmeye yardımcı olan hyaluronik asit ve çay ağacı özlerinden oluşur.
  • Bu ampulün aktif bileşenleri cildi canlandırmak ve dış etkilere karşı korumak için ciltte nem bariyeri oluşturur.
  • Çay ağacı-c vitaminli saf hyaluronik asit: yüz için dermal hyaluronik asit serumu, hassas cildinizi herhangi bir şekilde etkileyebilecek sert bileşenler içermez.
  • Cilt pürüzsüzleştirici yüz serumumuz cildin nemini geri kazanmasını sağlar.

İhtiyaçları karşılanmış ve lekesiz bir cilt zamanı: bu kollajen yüz serumu, cildinizin kuruluk, donukluk ve tahriş olmuş cilt gibi sorunlarla savaşmasına yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

Bu serumun aktif ve hipo-alerjenik bileşenleri, gözeneklerin tıkanmamasını ve cildinizin nefes almasını sağlamak için aşırı yağ üretimini düzenler ve bağlar.

Komple cilt bakım çözümü: bu ampulün anında sıkılaştırıcı etkisi, cilt yüzeyini yatıştırmak ve yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırmak için cilt tarafından emilir.

Bu çay ağacı ve hyaluronik asit ampulü, yüzünüzün kaybolan ışıltısını, elastikiyetini ve yağ dengesini geri kazandırmak için cildinizi nemlendirir ve tazeler.

Kullanımı ve saklanması kolay: önce yüzünüzü hafif bir temizleyici kullanarak yıkayın ve hafifçe kurulayın. Bir tonik kullanarak cildinizi temizleyin ve sihirli sonuçlar elde etmek için dermal collagen ampule duo'yu uygulayın.

Bu cilt ampulü, ampulleri saklamanın en stabil yolu olan cam şişede sizlere sunulmaktadır. Maksimum verim için serin ve kuru bir yerde saklayın ve ısı ve ışıktan uzak tutun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR