CİRE ASEPTİNE YOĞUN BAKIM SALYONGOZ MASKE KİTİ
CİRE ASEPTİNE YOĞUN BAKIM SALYONGOZ MASKE KİTİ

Cire Aseptine 3 Steps Anti-Aging Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti (8681410000518)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

3 aşamadan oluşan Anti-Aging Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti

ADET

Artır Azalt
3 aşamadan oluşan Anti-Aging Yoğun Bakım Salyangoz Maske Kiti yıpranmış cilde anında bakım yapar, cildi tazeler, nemlendirir, yumuşaklık kazandırır. Parlak, canlı, genç bir cilt görünümünü destekler. Anti-Aging özelliği ile yaşlanma belirtilerinin görünüşünü etkili bir şekilde azaltmaya yardımcı olur.

Salyangoz Özünün Cilde Faydaları: Yıpranmış ve yorulmuş cilt için etkili bakım sağlar. Cildi nemlendirir, kurumayı azaltır. Nem bakımı ile cildin elastikiyetini ve kolajen üretimini artırır. Yaşlanma etkilerini azaltır, yaşlanmaya karşı savaşır. Cilde canlılık, pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Göz ve dudak çevresindeki ve boyundaki çizgili görünüşü azaltır. Epilasyon ve tıraş sonrası cildi rahatlatır.

Step 1: Maske Öncesi Yoğun Bakım Kremi. Maske uygulaması öncesinde cilde ön hazırlık olarak derinlemesine bakım yapar.
Step 2: Yoğun Bakım Salyangoz Maske.
Step 3: Maske Sonrası Gece Kremi. Yapılan maske bakımının etkisini artırarak gece boyunca cildin rahatlamasını ve daha canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Kullanım

1. Temizlenmiş yüze maske öncesi etkin bakım kremini göz ve dudak çevresine getirmeden güzelce sürünüz. 2-3 dk bekleyiniz.
2. Maskeyi paketinden dikkatlice çıkarıp yüzünüze yerleştiriniz. Parmak uçlarınızla maskeyi nazikçe pürüzsüz hale getiriniz.
3. 20-30 dakika bekledikten sonra maskeyi çıkarınız.
4. Maskeyi çıkardıktan sonra yüzünüzü yıkamayınız, yüzünüzde kalan özü hafifçe masaj yaparak cildinize yediriniz.
5. Yeterli miktardaki maske sonrası gece kremini göz ve dudak çevresine getirmeden hafifçe sürünüz. Kalan kremi yüzünüzde bakıma en çok ihtiyaç duyulan bölgeye sürebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR