Arı Zehirli Propolisli Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Serumu
Arı Zehirli Propolisli Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Serumu
Arı Zehirli Propolisli Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Serumu
Arı Zehirli Propolisli Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Serumu
Arı Zehirli Propolisli Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Serumu

Arı Zehirli Propolisli Anti-Aging Göz Çevresi Bakım Serumu (8681644702240)

Marka : Beeo
Fiyat : ₺599,90(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-aging Göz Çevresi Serumu ile etkili göz çevresi bakımı sağlayın! İçeriğindeki propolis, ham bal ve doğal bitki özleri ile göz çevresindeki kırışıklıkları azaltırken, cildin nem dengesinin korunmasını sağlar. Arı zehri ve Hyoluronik asit düzenli kullanımında cildin sıkılaşmasını sağlayarak ince çizgileri azaltır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, GDO ve renklendirici içermez. Bu ürün helal sertifikalıdır. İnce çizgi ve kırışıklık karşıtı formülleri cildi sıkılaştırır ve nem sağlar. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, iyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Etken Maddeler: Arı zehri, Patentli Saf Anadolu Propolisi, Ham bal, Hyoluronik asit

Arı zehri: Kovandaki işçi arılar tarafından zehir bezlerinde üretilen arı zehri, kan dolaşımını artırarak kolajen ve elastin üretimini uyarır. Artan kolajen ve elastin cildi dolgunlaştırarak, renk tonunu düzenler, pürüzsüz görünmesini sağlar, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Patentli BEE’O Saf Anadolu Propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (Kafeik Asit Fenetil Ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunur. Ayrıca propolisin güçlü antioksidan etkisi ile cilde detoks sağlar, ölü hücrelerin ve toksinlerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Ham bal: Doğal bir nemlendirici olan ham bal, cilt bariyerinin korunmasını sağlar.

Kullanım Önerisi: Sabah ve akşam gözlerinizin iç köşesinden dış köşesine doğru parmak uçlarınızla nazikçe uygulayınız. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Tüm yüzün etkili bakımı için BEE’O APIBEAUTY KIRIŞIKLIK KARŞITI Anti-Aging Yüz Bakım Kremi ve BEE’O APIBEAUTY KIRIŞIKLIK KARŞITI Anti-Aging Yüz Serumu ile birlikte kullanın.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR