BONHAIR JÖLE 750 GRAM KIRMIZI
BONHAIR JÖLE 750 GRAM KIRMIZI

Bonhair Wax Gum Gel Black 750 Ml (8690021107011)

Marka : Bonhair
Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)

Bonhair Wax Gum Gel Black 750 Ml

ADET

Artır Azalt

Bonhair Wax Gum Gel Black 750 Ml

 

 • Bonhair Wax Gum Gel Black 750 ML olarak ekonomik boydaki ürünle saçlarınıza istediğiniz şekli kolaylıkla verebilirsiniz. Waxler tıpki briyantinin verdiği parlaklıkla saçlarınıza istenilen şekli verirken uzun zaman sabit kalmasını da sağlıyor. Bu saç şekillendirici evde ayna karşısında da dilediğiniz saç stilini uygulamanıza olanak verir. Bu ürünü kullanarak her gün kuaförden çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Kuaförden çıkmış hissi yaratan bu ürünü mutlaka şans vermelisiniz.

  Ürünün İçeriği Nasıldır?

  Ürün içerik olarak E vitamini barındırır. Dolayısıyla vitamin takviyesiyle saçlarınızda oluşan nem kaybının önüne geçer. Güçlü formülüyle saçlarınızın uzun süre şeklinin aynı kalmasını sağlar.

   

  Ürünün Özellikleri

  Bonhair Wax Gum Gel Black 750 ML ürün saçlarınızda uzun süre kalıcı şekiller yaratabilirsiniz. Ürün Jöle wax ve briyantinin harmanlanmasıyla oluşan özelliğe sahiptir. Bu ürünle saçlarınız doğal bir parlaklığa kavuşurken aynı zamanda da kolay şekil alır. Ürün saçları ağırlaştırmaz, yağlanma ve dökülme yapmaz. Kolaylıkla taranmasını ve açılmasını sağlar.

  Ürün Saçlara Nasıl Uygulanır?

   

  Bonhair Wax Gum Gel şekillendiriciyi ıslak saçlarınızın şekil alması için bir fındık büyüklüğünde ürünü saçlarına yedirerek şekil verebilirsiniz. Saçlarınıza eşit dağıtacağınız ürünle saçlarınız 12 saat kadar sabit kalacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR